Naujas Octavijos variklis 1,6 TDI CR DPF 77kw 105AG

324 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
Vilis
Vilis portretas
Offline
Last seen: prieš 9 mėnesiai 1 savaitė
Joined: 2014-11-04 19:28

Branco, tu mano nuomones nepakeisi- as tavo nepakeisiu. :)
Nematau prasmes veltui burna laidyt.

Škoda Kodiaq RS

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 6 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38

As nuomones nebandau niekieno keisti, ji pasikeicia pati, kai faktai pradeda lysti ;) Yra cia daug ereliu, kurie pries keleta metu man tiesiai i akis zvengdavo apie ridu sukinejimo, nes patys prisipirke masinu su "tikromis" 180k km ridomis uz pigiai masinu, dabar kazkodel tyli, nes dabar tai jau jokia paslaptis, taip pat ateis laikas ir del visu kitu dalyku, niekad nesoku su kazkur isgirstom tiesom, praeina laikas, viskas pasimato, va tada ir galim diskutuoti ;) Turiu gera kaimyna, dirba Moller Auto, tai visas bedas zinau ne is nuogirdu :)


Ex: Škoda Octavia '99 66kW

odometras
odometras portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 10 mėnesių
Joined: 2016-02-16 19:14

Aha, niekas nedaryta per 300 000 - 500 000 km. Gal nebejuokauk kolega. Minimum turbina keista arba restauruota, tas pats su purkstukais. Motoras irgi nelaiko 500 000 km.

Vincas
Vincas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 5 mėnesiai
Joined: 2009-12-27 09:08

sakau ka sake, jei meluoja uz ji atsakyti negaliu. Sakai nelaiko motoras? mano fabia jau 400 000 greit bus, nieko netaisiau nuo 156k kai isigijau. Kai nubegs 500k tada dar parasysiu :)

nuo 2016 Octavia II 2011 FL TDI 77kw>103kw
nuo 2007 iki dabar Fabia I 2000 sdi 47 kw

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 6 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38

Tai Vincai, pas tave masina is Marso, nieko keisto :) Octa kai gausi, tai galesi ir degaline atsidaryti ;)


Ex: Škoda Octavia '99 66kW

Vilis
Vilis portretas
Offline
Last seen: prieš 9 mėnesiai 1 savaitė
Joined: 2014-11-04 19:28

Na aš noriu papasakot apie savo puseserės vyra. Jis nusipirko prieš metus pasata B6 1.4tsi+bio gass, DSG, 2010m.. Parvaryta iš Švedijos, buvus Taxi mašina. Aišku keistas pasirinkimas, bet ka padarysi. Tai va pasato rida ant spidometro apie 350k, bet pardavėjas sakė, kad atsukta truputi. :D Na bet tai nebuvo rodiklis giminaičiui perkant. Tai va jo mastymas yra toks, kad nevisada nurodo automobilio pabaiga. Jis labai gražiai yra isitikines ir gali betkuti įtikint, kad automobilis yra gyvas, turi aura ir panašiai. Jei ji myli ir prižiūri, visi mazgai tarnauja tikrai ilgiau nei gali būti. Pa prasme jei tarkim variklis susidirbes, visi mazgai gerai prisidirbe vieni su kitais, alyva tepanti juos taipat kokybiška, tai jis dirbs ilgai ir patikimai, nes viskas yra atitinkamai susidirbe tarpusavyje. :)

Tikiuosi pagaunat kampa ka aš noriu perteikti. :) Ir dalinai kokiu 30% aš su juo sutinku, nes tikrai mašina yra gyva. Man keleta kartų buvo, kai prieš parduodant automobili, jis netikėtai nesikuria, dar kažkokių prikolų atsiranda. O pirkėjui nusivylus mašina ir po nesėkmingo bandymo parduoti, ji kita diena atsigauna ir kaip niekur nieko. :D Pamenu prieš kokiu 10metu su draugu iš Ignalinos varėm parduot jo Vectra (benzas/dujos) i Utena. Buvo sutarta Utenoje susitikt. Tai pakeliui mes stojom belekiek kartu, šalo duju reduktorius. Galvojom jau išvis nedatrauksim. :( Bet su ilgais pastovėjimais, reduktoriaus atšylimais, kažkaip datraukėm Utena. Pirkėjas išlazdavojo mus, kad tik jam laika sugadinom su vos dirbančiu varikliu... :D Vos EX pirkėjui nuvažiavus nuo mūsų, Vectra iškart pasitaisė. :D Viskas pradėjo dirbt kaip reikia, pamenu su vėjeliu parlėkėm atgal i Ignalina 100-150 visur laikant. :D Po to draugas atvažinėjo apie metus nieko neremontuojant, ir vėl pabandžius parduot- sėkmingai pardavė...

Tai ar čia sutapimas? Atsititinumas? Aura automobilio?
Nemanau, kad visiem vienodai laiko tie patys daiktai. Tarkim mano draugės brolis nedraugauja su telefonais. Jam tik nusipirkus telefona- mėnuo ir jau sudaužyta, ar dar kitaip sugadintas.. Ir taip jis pastoviai su telefonais. Pas kita žmogų telefonas atlaiko 4-5 metus, ir tai keičia tik dėl to, kad jau morališkai paseno..

Reikia džiaugtis, kad kaikuriems žmonėms automobiliai laiko ilgai ir patikimai. ;)
Tikrai linkiu visiem sėkmingai explotuoti savo automobilius, ir nespresti pagal save apie kitus. Jei kažkas tiki, kad jo auto prasuks lemona km, tai sėkmės tik linkiu. :)

Ir man dar tokia mintis pasistojo. Yra komentavusių, kad purkštukai, turbina pareina ties 300k-500k nuvažiuotais km. Aš laukausi nuomonės, kad tarkim tepalai, kaladėles, pagrindinis diržas, turbina, smagratis, purkštukai yra einamas remontas. Skirta tam tikram darbo kilometražui arba laikui. O kiti laiko, kad jei parėjo turbina, purkštukai, tai variklio gerimas. O ar pagalvojat, kad baigėsi resursas? Jei tai pagenta nepasibaigus resursui, tai tikrai yra netikėtas gedimas.

https://www.youtube.com/watch?v=lqZQ7ZrGvyY :)

Škoda Kodiaq RS

Vincas
Vincas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 5 mėnesiai
Joined: 2009-12-27 09:08

geras pasisakymas :)

nuo 2016 Octavia II 2011 FL TDI 77kw>103kw
nuo 2007 iki dabar Fabia I 2000 sdi 47 kw

vytkee
vytkee portretas
Offline
Last seen: prieš 5 valandos 17 minučių
Joined: 2011-11-13 11:04

Vilis - geras komentaras. :) Priminė man vieną automobilį tavo pasakojimas apie pardavimus. Bet čia kiek kitaip, neparduodant nutikdavo bajeriai, o kažkaip vis sutapdavo, kad atvažiavus į vieną aikštelę ir ten pabuvus kokių 15 min, ta mašina nesikurdavo, ir būtent tik toje vietoje taip nutikdavo, daugiau niekad nebūdavo nesikūrimų. :)

2006 Škoda Octavia 1.9TDI DSG Combi - Travel, project car
2021 Toyota Corolla Hybrid Touring Sports - Daily driver
2023 Peugeot 308 GT - Daily driver

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Kristina :)

Jei jaunimas nesuprato, https://www.youtube.com/watch?v=O08w8CegEeg

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

xyz
xyz portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 4 mėnesiai
Joined: 2009-12-22 14:37

Senai rašiau, gal kam naudinga bus. Labai mažai važinėju, mano automobilis jau 6,5 metų, rida tik 95000km, dėžė DSG7 viskas ok, sanaudos dabartinės vasarą, kai mieste beveik nevažinėju, apie 4,7. Kol kas patenkintas pirkiniu.

Octavcia Elegance 2011 1,6TDI-CR 7DSG

telsiskis
telsiskis portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 59 minutės
Joined: 2015-01-02 15:41

Keiciant tepalus "gamintojo rekomenduojamais" intervalais - nieko nuostabaus variklio resursas 300kkm.
Kad ir koki gera LL tepala bepilsi - jis po 15kkm virsta eiliniais "barsciais", kurie varikli tepa lygiai tai,kaip teptu rusiskas "Litol"

Sekmes klausant gamintoju rekomendaciju

erikano
erikano portretas
Offline
Last seen: prieš 2 metai 7 mėnesiai
Joined: 2014-09-17 18:46

ooo, atsirado žmogus, kuris mąsto taip, kaip aš:) bėda tik, kad pirkdamas naują auto, savininkas keičia taip, kaip reikalaujama, kas 15, kas 20, kas 30tūkst..tuos 200tūkst, kuriuos savininkas eksploatuoja automobilį, nieko reikšmingo nenutinka. Tai kam jam keisti dažniau? Taip ir gyvenam..

octavia '14 1.6tdi

telsiskis
telsiskis portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 59 minutės
Joined: 2015-01-02 15:41

Nusipirkus,kad ir nepriziureta - jei dar nesuvaryta galutinai galima isgelbeti.
Turejau pirkta is anglo vazineta iki 165kkm ir drozta nepriziurint aparata.
Nupirkus per pirma ktepalu keitima garaze is filtro "housingo" su saukstu iskabino drebucius, supyle 0w30 vw 507 tepalus, po 5 kkm operacija pakartota.
Paskui buvo keiciama kas 15 kkm. Visuomet tik 0w30 ir 507.
Masina man dirbo be poilsio ir be gailescio, bet su gerais tepalais, tampe sunkia priekaba.

Mazdaug prie 450 kkm pradejo pusti kompresija i ausinima.

Nuemem galva - cilindrai kaip nauji. Gamyklinis honas pilnai matomas, jokiu zarubkiu. Tuo paciu del sportinio intereso apziureti ir indeklai. Jokio isdilimo nesimate. Palikti toliau tarnauti.

Masinele toliau darbavosi. Parduodant jau buvo netoli 600 kkm.

Beje - prie turbinos visal laika niekas ranku nekiso. Sukosi ir sukosi be problemu.

Va taip.

Todel esu viosm keturiom uz 0w30 vw 507 tepalus. Nors pagal reikalavimus tam varikliui uzteko 505.01

erikano
erikano portretas
Offline
Last seen: prieš 2 metai 7 mėnesiai
Joined: 2014-09-17 18:46

koks tai buvo variklis?

octavia '14 1.6tdi

Sauliusv
Sauliusv portretas
Offline
Last seen: prieš 2 dienos 4 valandos
Joined: 2014-04-23 16:29

Tai jei pylė 507 tepalus, tai kažkas iš CR. O ten variantų nedaug.

telsiskis
telsiskis portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 59 minutės
Joined: 2015-01-02 15:41

Variklis pas mane buvo senasis PD 1,9 kodas AUY 85kW.
Visi daba juoksis - jam uztenka 505.01 - kam 507?????
Ka as antri metai bandau irodyti. 507 tikrai geresniu tepimo savybiu uz 505.01
Kiekviena aukstesnio skaiciaus specifikacija dengia VISAS zemiau esancias+ji kazkuo buna patobulinta.
Ir juokas ima kai zmones plesosi maikes irodinedami kad i senesni PD ipylus 507 jis ims barsketi...
Jeigu jau taip ivyks - tai tik del to, kad tas variklis jau lavonas - indeklai isnesioti iki negalejimo ir tyliau jis dirba tik del tirsto tepalo sluoksnio. Nekeitus tepalu koki 30kkm jis dirbtu dar tyliau. Karterin su saukstu prikrovus solidolo gal dar tyliau dirbtu.

erikano
erikano portretas
Offline
Last seen: prieš 2 metai 7 mėnesiai
Joined: 2014-09-17 18:46

o žinote, kodėl naujesniems varikliams skiriama vis aukštesnės kvalfikacijos alyva? o gi todėl, jog variklių "medžiagų" kokybė prastėja ir jiems reikia stebuklus darančių alyvų, kad pratempti keletą šimtų tūkstančių kilometrų, klientų, permokančių už brangesnę alyvą, sąskaita :)))))PPP
čia ir galime pritarti telšiškio teorijai, jog alyva yra gera ir su senesnės kartos varikliais ji draugauja dar geriau..gero vakaro.

octavia '14 1.6tdi

ANDZEIKA
ANDZEIKA portretas
Offline
Last seen: prieš 2 metai 4 mėnesiai
Joined: 2017-01-01 21:10

teorijas sau galit kurt kiek norit, ir pilt ka norit cia jusu reikalas.Bet jai gamintojas nurodo 505.01 reiskia varikliuj to uztenka. kad i PD be DPF pile 507 tikrai nieko blogo, bet ir su 505.01 jis ligiai taipat tarnautu. nematau prasmes prmoket uz tepala. bet cia tik pavizdys su PD varikliu. pameginkit ipilt sintetinio tepalo i sena varikli pamatisit kas is to gausis. as suprantu kad noras issaugoti masina yra didelis bet nerikia persistengt.

superb 2012 1.6 GreenLine

telsiskis
telsiskis portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 59 minutės
Joined: 2015-01-02 15:41

Kai kurioms masinoms gamintojai nurodo 30kkm keitimo intervalus.
Irgi ju reikia klausyt?

Sutinku-garantini atlaikys ir tokiais intervalais keiciant, bet tik tiek.
Aisku jei per ta garantini rida nevirsys 100kkm

Pamenu kaip dejavo vienas fiat vadybininkas - kazkaip isikalbejom apie uki, apie bites ir kalba uzejo kaip ju salonas vienam klijentui pardave ducata. Pasirodo tas klijentas su naparniku vezioja siuntinius LT-UK. Masina per svaite daro virs 5 kkm.Taip sakant variklis neatvesta niekad. Fiato garantija gi tada buvo 2 metai be ridos apribojimo...
Tai sake ju salonas tam klijentui keicia tepalus kas 15kkm- Kas antra karta nemokamai. T.Y. klijentas moka tik uz privalomus keitimus kas 30kkm. Atseit po keleto pirmu menesiu-kai kazkas is auksciau atkreipe demesi kas kiek laiko ta masina pravaziuoja 30kkm -dave toki nurodyma. Tipo "keiskit tepalus dazniau - vistiek gausis pigiau negu keisti motora pagal garantija"

Kazka reiskia tokia politika? Ar siaip to dilerio shefas geradaris?

Asmeniskai man tokie nurodymai - "tepalai keiciami kas 30kkm, dirzai kas 200kkm" kelia juoka.

Tepalas - jeigu tai geras long life - max 15 kkm, jei tai tik siaip geras sintetinis tepalas - max 10kkm.
Jei tai maximos.vakolio,lukolio ir pan barsciai - max 5kkm.

ANDZEIKA
ANDZEIKA portretas
Offline
Last seen: prieš 2 metai 4 mėnesiai
Joined: 2017-01-01 21:10

30k. su tepalu vaziot as nesiulau ir ne apie tai buvo kalba. kokiu kaip fiat gyvenimo istoriju ir anegdotu yra daug, beje yra gamintoju kur tepala naujom masinom siulo keist kas 50k. tikrai nesigilinau iskur tokie skaiciai. Del dirzu vag. masinom su CR keitimas kas 210k arba 5metai yra normalu ir gali juoktis kiek nori bet viskas taip ir dirba. dirziu per daug metu keiciau tiek kad nepanesi ir kaip realiai tai tarnauja tikrai matau. jai nesiplieciant apie vag. CR varikliu dirzu nemazai pakeista nuo 180k iki 220k nuo gamyklos tarnavusiu. pvz. buvo masinos ( 190k. km ir 8metai ) ( 200k. km ir 6metai ) ir tt. patikek viskas ten atrodo kaip ir po 120k-150k. pasikartosiu darikit kaip norit, jusu reikalas. rasau kad pasidalint patirtim ir gal kam tai pravers nes nemegstu kada zmones klaidinami savo sugalvotais reglamentais.

superb 2012 1.6 GreenLine

telsiskis
telsiskis portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 59 minutės
Joined: 2015-01-02 15:41

Ok - atvarysiu cr vagena dirzo keist.
Tamsta man duosi RASYTINE garantija kad dirzas atlaikys 200kkm ?

Jei nutruks,neduok dieve, anksciau- sakykim kokiam vokieciu autobane - Tamsta isipareigosi apmoket man uz recoverio paslaugas, sakykim nuo Hanoverio iki Tamstos garazo + suremontuoti viska nemokamai, jei kas sulus dirzo trukimo atveju ???

Sutarta? ;)

erikano
erikano portretas
Offline
Last seen: prieš 2 metai 7 mėnesiai
Joined: 2014-09-17 18:46

tik pirmam keitimui 210k, kur gamintojas duoda garantiją. O toliau-joks servizas neduoda tokios garantijos, kad sekantis keitimas 420k. Šiaulių atstovybėj locheliai teduoda 60k garantiją, o siūlo keisti kas 100k.

octavia '14 1.6tdi

telsiskis
telsiskis portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 59 minutės
Joined: 2015-01-02 15:41

Gamintojas turi vilti kad klijentas garantiniu laikotarpiu tiek nepravaziuos. Gal keli pravaziuos, bet dauguma-ne.
O kuo sugundysi "bagota", lizingu perkant klijenta? - Ogi tuo - tau nereiks dirzo keist, tau nereiks tepalo keist. Vienzo - pili kura ir moki lizinga. Tepalam ir dirzam nebelieka. Buk laimingas.
Pagal amerikoniska vartotojiskuma - tris metus atvaziavai - masina po presu - jami nauja. Lizingu :D.

Uztat ir nurodomi tokie aptarnavimu intervalai.

Beje - UK pazystamas turi garaza, tai atgrubnagiu anglu eksploatuojami ir nepriziurimi, nekeiciami 1.9 PD dirzai truksta mazdaug prie 120-160 tukstanciu MYLIU.
Kas atitinka 190-250 kkm. Jeigu dar pamenat - anu keitimo intervalas buvo nurodomas 90kkm.

Tad jokio stebuklo kad CR dirzai pratempia pirmus 210 kkm.
Juk metams begant turetu geret ir dirzu kokybe.
Pirmus 200kkm pratemps ir kas 30kkm keiciant tepalus. Ypac jei naudot geros kokybes LL tepalus.

O toliau - skaitykite is naujo kas parasyta auksciau apie lizingine tautos priklausomybe.

Puslapiai