perku 2008 superb

6 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
dendi
dendi portretas
Offline
Last seen: prieš 8 metai 8 mėnesiai
Joined: 2015-04-09 10:54
perku 2008 superb

Auto 2.0 tdi 170hk mechanine deze ka apie sy auto galvojat?

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 5 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38


Ex: Škoda Octavia '99 66kW

Lee
Lee portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 10 mėnesių
Joined: 2015-05-22 00:00

Sveiki, Reikia patarimo padekite.
http://auto.plius.lt/skelbimai/skoda-superb-2-0-l-sedanas-2008-dyzelinas-4237364.html

Skaitciau cia visus forumus bet taip ir nepalinko mano nuomone ties vienu ar kitu, prasau nuosirdziu patarimu nes Skoda butu pirma masina musu seimoje. Padekite del info kas kaip kaip tos dezes, teko skaityti kad DPF filtra reikia ispjauti ir t.t.
Masina buvo nupirkta su 137000 km pakeista greitciu deze kuri pagal pardaveja kainavo 14000litu, tai padare nusipirkus. Tvarkesi paprastuose garazuose kol kazkas kazko nepridirbo tada nusprende nebetaupyti ir remontuotis oficialiame skoda servize. masina vaziuoja geraj nebarska begiai jungia geraj bent jau man taip atrodo, lygtai nedauzta. vairuotojo sedynes sonas suplyses, dirzo plasmasine dalis perpjauta nuo dirzo per visa plasmase. begiu svirties oda patrinta bet nebaisi :) priekines groteles skile bet daugiau prie groteliu nieko nesimato. muzika groja normaliai :)) prasau nuosirdziu ir teisingu patarimu. Aciū.

2009 Super 2.0tdi 103kw

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 4 valandos 29 minutės
Joined: 2009-11-22 20:00

Keli patarmai- varai i tuvlita pats praeini TA ir ten viska pasako, kokie defektai ir antras dalykas varai i skoda centra irgi patikrai ir istorijai masinos suzinoti, viska apie ja suzinosi.
Sedyne susisiusi, cia ne problema, o dirzai pjauna tas dalis cia ju liga, nekreipk i tai demesio, aisku jei nesigaus uzsisakysi nauja plastmase arba savartyne nusipirksi ciela is kokio anglo.

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

Edga
Edga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2014-02-18 21:10

DPF filtrą gali ir neišpjauti - reikės skysčio po kažkurio laiko pasipildyti, bet važiuoja normaliai ir su tuo filtru. Be to, dabar labai pradėjo kalbėti apie dyzelinių auto taršą, todėl bent jau aš nepjoviau, nes nėra garantijos dėl to, kad TA nepradės tikrinti, ar nėra to filtro, jeigu jis privalo būti.
Jeigu tai bus pirma mašina, tai iškart patarčiau atkreipti dėmesį į tai, kad Škodai praktiškai nėra ne originalių išorinių dalių. Jeigu koks nors rimtesnis pažeidimas (pvz., avarija), tai tikriausiai 90% kad gali tekti prikti originalią - todėl iškar siūlyčiau galvoti apie CASKO (Superb jos nėra kosmosas, nors pinigų tikrai pakainuoja). Nebent turėsi laiko po šrotus važinėti, kur irgi ne visada jų būna. Man reikėjo mažųjų priekinių grotelių vienoje pusėje, tai atsibodo trankytis po šrotus ir nusipirkau originalią.
Jeigu ieškoti šeimyninės mašinos, aš vis dar esu neapsisprendęs, kas geriau: ar Superb sedanas, ar Octavia avant'o kėbulu. Jeigu Octavia būtų su tokiu pačiu 2.0 TDI, tai turėtų būti visai smagi mašina, o vietos bagažinėje fiziškai daugiau gaunasi.
Kas dar aktualu dėl Superb (jei svarstant kaip šeimyninę mašiną). Pati mašina nėra lengva todėl bandant važinėti kiek dinamiškiau, kuro rodyklė tikrai pastebimai pradeda žemėti. Jeigu tai aktualu, irgi reikėtų apsvarstyti.

Kol kas tokie pastebėjimai iš metų važinėjimo su Superb. Tik pas mane tikriausia dar viena karta senesnis - 2007 galo. Tavo žiūrimas/žiūrėtas yra turbūt karta naujesnis.

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 5 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38

Ka reiskia originali isorine detale???
Del DPF filtro gali buti ramus, rezk tu ji velniop, pas mus kol kas dar teisine valstybe, todel jei ir priims toki istatyma jis galios tik toms auto, kurios bus registruotos po istatymo priemimo.


Ex: Škoda Octavia '99 66kW