Škoda Octavia RS-P - dar daugiau galios!

Škoda Octavia RS-P

Naujoji „Škoda Octavia RS“ yra puikus automobilis - tinkamas kasdieniniam važinėjimui ir tuo pačiu primenantis, jog vairuoti gali būti malonu. Bet jūs juk žinote, kad tobulumui ribų nėra. Taigi Australijoje „Škoda“ norėdama atkreipti dėmesį į šį modelį sukūrė patobulintą „Škoda Octavia RS-P“ (P - „Project“) automobilio modelį. Ši modifikuota versija sukurta, kad praplėstų galimybes lenktynių trasoje.

„RS-P“ išorė nedaug skiriasi nuo standartinės „Octavia Combi RS“ – juodi 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, žalios stabdžių kaladėlės ir unikalūs RS-P ženkliukai.

Škoda Octavia RS-P

Pilnai reguliuojami amortizatoriai pakeitė standartinius ir automobilis apautas „Yokohama ADVAN AO48“ (225/40R) padangomis. Amortizatoriai taip pat buvo sutvirtinti (priekyje „strut-bar“, gale „cross-brace“), dėl to bagažinėje kažkiek prarasta erdvės daiktams, bet pagerėjo automobilio valdymas. Įdėti geresni stabdžiai, priekyje 355 mm, gale 310 mm. Sumontuota nauja išmetimo sistema, bei sportinis oro filtras. Automobilio galia padidėjo nedaug palyginus su standartiniu „RS“, t.y. apie 5 kW.

Australijos „Škoda“ atstovas patvirtino, jog planuojamas automobilio kompiuterio atnaujinimas, dėl kurio 2.0 TFSI variklio galia padidėtų iki 190 kW, o sukimo momentas iki 350 Nm (standartas 147 kW ir 280 Nm).

Deja, bet „Octavia RS-P“ yra vienetinis projektas ir „Škoda“ neturi planų pradėti masinę gamybą.

Šaltinis: The Motor Report

Rubrika: