Rugsėjį debiutuos „Škoda Superb“ universalo kėbulu

Škoda Superb Combi

Rugsėjo mėn. vyksiančioje Frankfurto tarptautinėje automobilių parodoje „Škoda Auto“ pristatys visiškai naują modelį – universalą „Škoda Superb Combi“.

Šis automobilis – tai logiškas kompanijos flagmano „Superb“ vystymo tęsinys, apjungsiantis savyje eleganciją su išskirtiniu praktiškumu. Naujasis „Superb Combi“ taip pat pratęs „Škoda“ modelių su universaliu kėbulu gamą. Priminsime, kad su tokio tipo kėbulu siūlomi ir „Fabia“ bei „Octavia“ modeliai.

„Superb“ versija su universaliu kėbulu turėtų sėkmingai prisijungti prie jau gerai pažįstamo hečbeko su modernia „Twindoor“ sistema, kurio per pirmuosius buvimo rinkoje metus Europoje parduota daugiau nei 42 tūkst. vienetų. Abi modifikacijos turės daugelį tų pačių mazgų bei agregatų, tačiau naujajame universale bus įdiegta ir keletas naujų, unikalių techninių bei dizaino sprendimų.

Škoda Superb Combi

Elegantiškos, bet tuo pat metu santūrios išvaizdos bei itin erdvaus salono dėka „Superb Combi“ turėtų tapti idealia transporto priemone tiems, kuriems reikia automobilio visiems gyvenimo atvejams. Naujajame modelyje pirkėjai ras visas tas vertybes, kuriomis nuo seno garsėja „Škoda“ automobiliai: patikimumą, komfortą, erdvų bei praktišką saloną ir didelę išliekamąją vertę.

Rubrika: